Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. és un dels fabricants i proveïdors més fiables d'inversor trifàsic solis s6 29.9-50kw a la Xina, també admet un servei personalitzat. Benvingut a comprar un inversor trifàsic avançat de solis s6 29.9-50kw en estoc a la nostra fàbrica.
per què triar-nos?
1.-Assistència postvenda
2. Compromís de Sostenibilitat
Enviament-neutre en carboni: S'ha associat amb DHL GoGreen per a programes de compensació.
Descripció dels productes
Què és l'inversor trifàsic Solis S6 29.9-50KW?
-

Dissenyat específicament per a centrals fotovoltaiques a gran-escala a terrats i terra, l'inversor trifàsic Solis S6 29.9-50KW ofereix la millor combinació d'eficiència, fiabilitat i flexibilitat per a aplicacions comercials, industrials i a escala de serveis públics. L'inversor trifàsic-Solis optimitza la producció d'energia mentre es manté connectat a la xarxa amb un disseny fort i fiable, juntament amb les tecnologies actuals. El seu disseny modular i el seu nivell superior de monitorització proporcionen una solució ideal per als integradors de sistemes i desenvolupadors de projectes que volen solucions escalables i eficients.
-
Característiques de l'inversor trifàsic Solis S6 29.9-50KW
• Temps de canvi de xarxa/desconnectat sense problemes<10ms
• Admet la funció de reserva de bateria en múltiples escenaris
• Priorització de la càrrega intel·ligent: ampliació del suport per a càrregues crítiques
•Support max 10 pcs in parallel mode, >6 pcs recomanen armari de distribució d'energia Solis
•Admet connexió fotovoltaica flexible mitjançant acoblament de CC i CA per adaptar-se i ampliar
•Port SmartLoad/GEN/INV - Connexió flexible de múltiples fonts d'energia com ara inversor connectat a la xarxa-, generador dièsel, aerogeneradors, etc.
avantatges de l'inversor trifàsic Solis S6 29.9-50KW
•Compatible amb mòduls de bateries de 100-280 Ah
• Admet una càrrega més ràpida amb un corrent de bateria de fins a 140 A
• Potent capacitat de sobrecàrrega de còpia de seguretat: sobrecàrrega del 160%.
•Suporta 2 connexions de bateria independents per a una configuració flexible
•La pantalla gran de 7 polzades utilitza components de grau industrial ZEITLER fabricats als Estats Units
•Suporta una àmplia gamma de potències de connexions de generadors de 10 kVA a 50 kVA
• Admet un corrent d'entrada màxim de 20 A PV, combinació perfecta per a mòduls fotovoltaics d'alta potència
• Potència fotovoltaica utilitzable fins a un 200% de potència nominal de l'inversor, per millorar la utilització de la generació fotovoltaica
Manteniment de l'inversor trifàsic Solis S6 29.9-50KW
Els clients majoristes exigeixen fiabilitat recolzada per una fabricació traçable. Així és com assegurem l'excel·lència:
-
1. Fabricació amb certificació ISO-
ISO 9001 i IECQ QC 080000:Les nostres instal·lacions de Shenzhen abasten 100.000 peus quadrats. i està compromès amb estrictes estàndards de qualitat i medi ambient amb inspeccions exhaustives del 100% dels materials entrants.
Línies de producció automatitzades:Amb el muntatge robòtic, podem mantenir la consistència alhora que reduïm l'error humà a menys del 0,1%.
2. Protocols de proves rigoroses
8-hores de cremada:Les proves de gravació-s'executen per simular 10 anys d'estrès operatiu i busquem qualsevol fallada primerenca.
Certificació EMC:Estem certificats per a la immunitat als CEM d'acord amb la norma EN 61000-6-2.
3. Cadena de subministrament global
Doble abastament:Els nostres components crítics, com els IGBT i els condensadors, provenen de dues fonts d'Infineon i Vishay per mitigar els retards.Conclusió
L'inversor trifàsic Solis S6 29.9-50KW defineix l'eficiència i l'escalabilitat per a grans projectes solars. La producció amb certificació ISO-, el fort compliment de la xarxa i l'assistència inigualable ofereixen un valor inigualable per als clients majoristes. Tant si esteu implementant una granja de 500 kW com una planta de serveis públics de diversos-MW, aquest inversor ofereix rendibilitat i fiabilitat a llarg termini per al vostre projecte. Poseu-vos en contacte amb el nostre equip de vendes ara per obtenir preus a granel, opcions de personalització i documentació de compliment regional.
Etiquetes populars: Inversor trifàsic solis s6 29.9-50kw, fabricants, proveïdors, fàbrica d'inversor trifàsic solis s6 29.9-50kw de la Xina
Paràmetres del producte
| FITXA DE DADES | S6-EH3P(29,9-50)KH | |||
| Models | 29.9K | 30K | 40K | 50K |
| Entrada DC (costat PV) | ||||
| Màx. recomanat Mida de la matriu fotovoltaica | 59,8 kW | 60 kW | 80 kW | 100 kW |
| Màx. potència d'entrada FV utilitzable | 59,8 kW | 60 kW | 80 kW | 96 kW |
| Màx. tensió d'entrada | 1000 V | |||
| Tensió nominal | 600 V | |||
| Tensió{0}}d'arrencada | 180 V | |||
| Interval de tensió MPPT | 150 - 850 V | |||
| Màx. corrent d'entrada | 40 A / 40 A / 40 A | 4 × 40 A | ||
| Màx. corrent de curtcircuit | 60 A / 60 A / 60 A | 4 × 60 A | ||
| Número MPPT/Màx. nombre de cadenes d'entrada | 3 / 6 | 4 / 8 | ||
| Bateria | ||||
| Tipus de bateria | Li-ió | |||
| Interval de voltatge de la bateria | 150 - 800 V | |||
| Màx. potència de càrrega/descàrrega | 32,1 kW | 33 kW | 44 kW | 55 kW |
| Màx. corrent de càrrega/descàrrega | 70 A × 2 (1) | |||
| Nombre de ports de bateria | 2 | |||
| Màx. potència de càrrega/descàrrega de cada entrada | 32,1 kW | 33 kW | 35 kW | 35 kW |
| Comunicació | CAN / RS485 | |||
| Sortida CA (costat de la xarxa) | ||||
| Potència de sortida nominal | 29,9 kW | 30 kW | 40 kW | 50 kW |
| Màx. potència aparent de sortida | 29,9 kVA | 30 kVA | 40 kVA | 50 kVA |
| Tensió nominal de xarxa | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||
| Freqüència nominal de la xarxa | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Corrent nominal de sortida de la xarxa | 45.4 A / 43.2 A | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 76 A / 72.2 A |
| Màx. corrent de sortida | 45.4 A / 43.2 A | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 76 A / 72.2 A |
| Factor de potència | >0,99 (0,8 - 0.8 endarrerit) | |||
| THDi | < 3% | |||
| Entrada CA (costat de la xarxa) | ||||
| Màx. Corrent de pas de CA | 90.8 A / 86.4 A | 91.2 A / 86.6 A | 121.6 A / 115.4 A | 152 A / 144.4 A |
| Tensió nominal d'entrada | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||
| Freqüència d'entrada nominal | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Generador d'entrada | ||||
| Màx. potència d'entrada | 29,9 kW | 30 kW | 40 kW | 50 kW |
| Corrent nominal d'entrada | 45.4 A / 43.2 A | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 76 A / 72.2 A |
| Tensió nominal d'entrada | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||
| Freqüència d'entrada nominal | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Sortida CA (-còpia de seguretat) | ||||
| Potència de sortida nominal | 29,9 kW | 30 kW | 40 kW | 50 kW |
| Màx. potència aparent de sortida | 1,6 vegades la potència nominal, 2 s | |||
| Còpia de seguretat-hora de canvi | < 10 ms | |||
| Tensió nominal de sortida | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||
| Freqüència nominal | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Corrent nominal de sortida | 45.4 A / 43.2 A | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 76 A / 72.2 A |
| THDv (@càrrega lineal) | < 2% | |||
| Eficiència | ||||
| Màx. eficiència | 97.8% | |||
| Eficiència de la UE | 97.4% | |||
| BAT carregada per PV màx. eficiència | 98.5% | |||
| BAT carregada/descarregada a CA màx. eficiència | 97.5% | |||
| Protecció | ||||
| Protecció anti-illes | Sí | |||
| Protecció de sobreintensitat de sortida | Sí | |||
| Protecció contra curtcircuits | Sí | |||
| Interruptor DC integrat | Sí | |||
| Protecció de-polaritat inversa de CC | Sí | |||
| Protecció contra sobretensions | CC tipus II / CA tipus II | |||
| AFCI 2.0 integrat | Opcional | |||
| Dades generals | ||||
| Dimensions (L × A × P) | 530 × 880 × 290 mm | |||
| Pes | 73 kg | |||
| Topologia | Sense transformador | |||
| Autoconsum (nit) | < 35 W | |||
| Interval de temperatura ambient de funcionament | -25 ~ +60 graus | |||
| Humitat relativa | 0 - 100% | |||
| Protecció d'entrada | IP66 | |||
| Concepte de refrigeració | Refrigeració-del ventilador intel·ligent | |||
| Màx. altitud d'operació | 4000 m | |||
| Estàndard de connexió a la xarxa | NTS 631/RD 1699/RD 244/UNE 206006/UNE 206007-1, CEI 0-21, C10/11, NRS 097-2-1, TOR, EIFS 2018.2, IEC 62116, IEC 61768 61768, IEC 6176306, IEC 6176306, IEC 50530, MEA, PEA,PORTARIA Nº 140, DE 21 DE MARÇ DE 2022 | |||
| Estàndard de seguretat/EMC | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-2/-4, EN 55011 | |||
| Característiques | ||||
| Connexió fotovoltaica | Endoll de connexió ràpida MC4 | |||
| Connexió de la bateria | Connector de terminal | |||
| Connexió de CA | Bloc de terminals | |||
| Mostra | Pantalla LCD de 7,0" i Bluetooth + APP | |||
| Comunicació | CAN, RS485, Ethernet, opcional: Wi-Fi, mòbil, LAN | |||







