Visió general
Estàs cansat de tractar amb sistemes solars que tenen un rendiment baix o requereixen ajustaments constants? ElSolis S6-GR3P(3-10)K02-NV-ND Inversor està dissenyat per simplificar la vostra configuració energètica alhora que ofereix una eficiència i una fiabilitat inigualables. L'inversor s'ha desenvolupat per satisfer les necessitats dels instal·ladors solars i dels usuaris finals, proporcionant solucions per als reptes de la vida real-que es produeixen quan s'instal·la un inversor a les llars, les granges o les petites empreses. A continuació s'explica què fa que aquest inversor específic sigui diferent d'altres inversors disponibles per a la compra per al vostre sistema i per què ho hauríeu de tenir en compte per a la instal·lació del vostre nou sistema.

Característiques dels productes
Corrent de corda fins a 21A
>Relació DC/AC del 200%.
Dobles ports RS485 independents, compatibles amb la comunicació amb diversos dispositius
Funció de recuperació PID nocturna (opcional)
IP66, C5 Anti-nivell de corrosió
Pantalla de desplaçament d'informació, fàcil accés a la informació de funcionament de l'inversor
Monitorització del consum de càrrega les 24 hores
Quadrícula feble adaptativa
Per què aquest inversor guanya la nostra millor recomanació
1. Quadrícula-Disseny amigable, sense problemes
S'adapta automàticament:Proporciona una producció d'energia estable independentment de les fluctuacions dels serveis públics, evitant així interrupcions potencialment costoses.
En primer lloc, protecció:El detector de fallades d'arc integrat (AFCI) desconnecta instantàniament les fallades elèctriques potencialment perilloses si teniu nens o mascotes.
Conveniència híbrida:Podeu connectar-vos a bateries o carregadors de vehicles elèctrics més tard sense haver de tornar a fer tota la configuració. Un sistema solar que evolucionarà al teu costat.
2. Redefinició de la recollida d'energia
3. Eines intel·ligents per prendre decisions més intel·ligents
4. Construït per durar, fins als detalls
Protecció de sobrecàrrega: Protecció contra pics de tensió i curtcircuits, protegint tot el vostre sistema.
On brilla aquest inversor?
Cases amb ambicions
Una família d'Arizona el va combinar amb plaques solars i bateries per reduir la seva dependència de la xarxa en un 70%.
Espais Comercials
Una cerveseria de Vermont va reduir els costos energètics alhora que assoleix els objectius de sostenibilitat-sense interrompre les operacions diàries.
Operacions a distància
Els agricultors de Nova Zelanda depenen d'ell per alimentar els sistemes de reg, fins i tot durant les sequeres.
Per què escollir-nos? Més enllà de les especificacions
1. Fabricació en la qual pots confiar
Automatització i interacció humana:Durant el procés d'instal·lació i distribució, oferim una excel·lent qualitat i control sobre l'equip i la tecnologia humana; no obstant això, tenim un alt nivell de precisió en cada pas del procés.
Proves rigoroses:Cada dispositiu se sotmet a diverses setmanes de proves abans de l'enviament, incloses proves de vibracions, proves de calor i proves d'humitat.
Certificació mundial:Tenim nombroses certificacions internacionals de seguretat, com ara UL, TÜV i CE, perquè la vostra tranquil·litat és tan important per a nosaltres com la nostra!
2. Innovació que escolta
3. Suport que no desapareix
Lliurament global: no importa on estigueu, l'enviament ràpid està garantit per magatzems estratègicament posicionats.
Tranquil·litat amb una garantia de rendiment de 25 anys i una garantia de producte de 10 anys.
L'element humà darrere de la tecnologia
Impacte comunitari:Per cada inversor venut, finançarem bombes solars d'aigua a les zones desateses.
Què diuen els nostres clients

Per què això t'importa
Confiança:Utilitzeu productes amb certificacions internacionals i un historial de fiabilitat.
Uneix-te a la Revolució Solar
Parla amb experts que parlen el teu idioma-i ofereix solucions reals.
Solis S6-GR3P(3-10)K02-NV-ND Inversor
Etiquetes populars: inversor solis s6-gr3p(3-10)k02-nv-nd, fabricants, proveïdors, fàbrica d'inversors solis s6-gr3p(3-10)k02-nv-nd de la Xina
Paràmetres tècnics
| FITXA DE DADES | S6-GR3P(3-10)K02-NV-ND | ||||||
| Models | 3K | 4K | 5K | 6K | 8K | 9K | 10K |
| Entrada DC | |||||||
| Màx. recomanat Potència fotovoltaica | 4,5 kW | 6 kW | 7,5 kW | 9 kW | 12 kW | 13,5 kW | 15 kW |
| Màx. tensió d'entrada | 1100 V | ||||||
| Tensió nominal | 600 V | ||||||
| Tensió{0}}d'arrencada | 160 V | ||||||
| Interval de tensió MPPT | 160 - 1000 V | ||||||
| Màx. corrent d'entrada | 21 A / 21 A | ||||||
| Màx. corrent de curtcircuit | 26.5 A / 26.5 A | ||||||
| Número MPPT/Màx. nombre de cadenes d'entrada | 2 / 2 | ||||||
| Sortida AC | |||||||
| Potència de sortida nominal | 3 kW | 4 kW | 5 kW | 6 kW | 8 kW | 9 kW | 10 kW |
| Màx. potència aparent de sortida | 3 kVA | 4 kVA | 5 kVA | 6 kVA | 8 kVA | 9 kVA | 10 kVA |
| Màx. potència de sortida | 3 kW | 4 kW | 5 kW | 6 kW | 8 kW | 9 kW | 10 kW |
| Tensió nominal de xarxa | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | ||||||
| Freqüència nominal de la xarxa | 50 Hz / 60 Hz | ||||||
| Corrent nominal de sortida de la xarxa | 4.6 A / 4.3 A | 6.1 A / 5.8 A | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 13.7 A / 13.0 A | 15.2 A / 14.4 A |
| Màx. corrent de sortida | 4.6 A / 4.3 A | 6.1 A / 5.8 A | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 13.7 A / 13.0 A | 15.2 A / 14.4 A |
| Factor de potència | >0,99 (0,8 endarrerit - 0.8) | ||||||
| THDi | < 3% | ||||||
| Eficiència | |||||||
| Màx. eficiència | 98.3% | 98.5% | |||||
| Eficiència de la UE | 97.7% | 97.9% | |||||
| Protecció | |||||||
| Protecció de-polaritat inversa de CC | Sí | ||||||
| Protecció contra curtcircuits | Sí | ||||||
| Protecció de sobreintensitat de sortida | Sí | ||||||
| Protecció contra sobretensions | Sí | ||||||
| Monitorització de la xarxa | Sí | ||||||
| Protecció anti-illes | Sí | ||||||
| Protecció de temperatura | Sí | ||||||
| Escaneig de corbes I/V | Sí | ||||||
| Escaneig de múltiples pics | Sí | ||||||
| AFCI 2.0 integrat | Opcional | ||||||
| Recuperació PID integrada | Opcional | ||||||
| Interruptor DC integrat | Sí | ||||||
| Dades generals | |||||||
| Dimensions (L × A × P) | 355 × 410 × 179 mm | ||||||
| Pes | 14,7 kg | 15,4 kg | |||||
| Topologia | Sense transformador | ||||||
| Autoconsum (nit) | < 1 W | ||||||
| Interval de temperatura ambient de funcionament | -25 ~ +60 graus | ||||||
| Humitat relativa | 0 - 100% | ||||||
| Protecció d'entrada | IP66 | ||||||
| Emissió de soroll (típica) | < 30 dB(A) | ||||||
| Concepte de refrigeració | Refredament natural | ||||||
| Màx. altitud d'operació | 4000 m | ||||||
| Estàndard de connexió a la xarxa | G99, VDE-AR{-N 4105 / VDE V 0124, EN 50549-1, VDE 0126 / UTE C 15 / VFR:2019, RD 1699 / RD 244 / UNE 206006 / UNE 206006 / UNE 2061, CEI 0-12, CEI07-/ NRS 097-2-1, TOR, EIFS 2018.2, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068, IEC 61683, EN 50530 | ||||||
| Estàndard de seguretat/EMC | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-1/-2/-3/-4 | ||||||
| Característiques | |||||||
| Connexió DC | Connector MC4 | ||||||
| Connexió de CA | Endoll de connexió ràpida | ||||||
| Mostra | Pantalla digital LED i Bluetooth + APP | ||||||
| Comunicació | RS485, opcional: Wi-Fi, GPRS | ||||||








